Tři kavkazské kopce a zákeřný limit v podobě jednoho a půl dne na jejich zdolání. Pokusit se o skialpový výstup a sjezd mýtické pětitisícovky Kazbek a dalších dvou čtyřtisícových vrcholů v jejím okolí, to byl náš projekt, kterému jsme podřídili celou zimní přípravu.

Dokonce jsme před odletem vyrazili do Jižního Tyrolska, kde jsme ladili formu a doufali, že nastoupané metry a pohyb nad tři tisíce přispějí k úspěchu naší gruzínské mise.

Číst dál...

Víťa Pavlišta (náš nejlepší současný maratonec, kterého podporujeme) se stal o víkendu mistrem republiky v maratonu v čase 2:17,51.

Během svých, ne zrovna lehkých trénincích se Víťa spoléhá na termoprádlo Brubeck. Přímo používá řadu Athletic.

Číst dál...

Vašek Novotný, jeden z členů expedice Manaslu 20015, nám pořádně otestoval termoprádlo Brubeck při výstupu na Manaslu (8163m) a tak si můžete přečíst, jak se Brubeck chová při pořádné zátěži.

Číst dál...

Tahle povedená nejen cyklistická bunda (dá se říci svojí jemností i mikina) se v Brubecku vyrábí už léta. Firma se nebála vsadit od začátku na kvalitu a do své bundy zakomponovala jedinečnou membránu c_change™ od švýcarské firmy Schoeller. Celá bunda je vyrobena bezešvou technologií z dvouvrstvého prodyšného úpletu, který zabraňuje nadměrné nasákavosti a má vysoký stupeň odvodu potu.

Lehká bunda na všechno

Boční RIB zóny jsou vedené podél těla a zajišťují přesné vypasování bundy. To zamezuje pronikání studeného vzduchu dovnitř. Materiál je velice měkký a příjemný úplet zajišťuje dlouhodobé komfortní používání.

Číst dál...

Doťukávám poslední mail, prsty běhají po klávesnici aniž by tušily, že za dva, tři dny budou mrznout někde vysoko ve stěně v Alpách. Zimní lezecký výlet do oblasti Chamonix se začíná stávat tradicí a tak se soukáme ve středu večer k Urbisovi do auta a frčíme přes Německo do našeho ráje.

Chceme využít velikoční volno a také prodat nalezené metry z letošních mixů a ledů v tatrách, plány jsou velké. Po příjezdu zjišťujeme situaci jako obvykle v Domě Horských vůdců, nicméně neslyšíme nic pozitivního – podmínky v těžších cestách nejsou ideální (byl teplý podzim i velká část zimy) a tak si o severce Les Droites můžeme nechal leda tak zdát. navíc na 4 dny nevychází úplně dobře počasí a v podstatě jen jeden den bude bez sněžení a větru. Nakonec se rozhodujeme pro výjezd lanovkou na Aig du Midi a polezení ve východní stěně Mt Blanc du Tacul.

Číst dál...
  • logo brubeck
  • viking 0002
  • logo 4fun
  • logo comodo

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.