Brubeck pánské boxerky Classic Cotton
BX00501-black-front
BX00501-black-back
BX00501-Black

Brubeck pánské boxerky Classic Cotton

BX00501A, 80% bavlna, 16% polyamid, 4% elastan
Pánské boxerky classic BRUBECK COMFORT COTTON jsou určeny pro každodenní použití. Spodní prádlo je vyrobeno z dvouvrtsvého Celý popis
Doba dodání:3-9 pracovních dnů
Kód zboží:bx00501a_l_black

Vyberte barvu

Vyberte velikost

Cena: 288 Kč

Popis produktu Brubeck pánské boxerky Classic Cotton

Pánské boxerky classic BRUBECK COMFORT COTTON jsou určeny pro každodenní použití. Spodní prádlo je vyrobeno z dvouvrtsvého úpletu. Vnitřní vrstva je složena z jemných mikrovláken, které zajišťují účinný odvod vlhkosti. Vnější vrstva je z bavlny té nejvyšší kvality, která je extrémně tenká a zároveň příjemná na dotek. Pro výrobky z kolekce Comfort cotton byla vytvořená nová příze BRUBECK AIR JET, její kvalita zajišťuje konstantní rozměry oděvu a vysokou životnost i přes mnohaleté použití a opakované praní. Vylepšený anatomický střih v kombinaci s kvalitní přízí Brubeck, zaručuje dokonalý pocit pohodlí a prádlo se přizpůsobí tělu. Prádlo rychle vysychá a nevyžaduje žehlení.

80% bavlna, 16% polyamid, 4% elastan

O značce Brubeck

 

brubeck logo 2Brubeck patří již delší dobu k největším evropským výrobcům bezešvého termoprádla. Výrobky Brubecku můžete potkat po celém světě ve všem klimatických pásech.

Důvodem je, že i navenek obyčejnému polyamidu nebo polyesteru umí v Brubecku dodat speciálním zpracováním skvělé termoregulační vlastnosti.

Více informací si můžete přečíst na stránce Vše o Brubecku.

 

  • logo brubeck
  • viking pr
  • logo 4fun
  • logo comodo

Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies.