Brubeck pánské tričko bez rukávů Athletic
SL10190-ciemnoczerwony-dark-red19

Brubeck pánské tričko bez rukávů Athletic

SL10190, 62% polyamid, 38% polyester
Bezešvé funkční tričko Brubeck bez rukávů je vhodné ke všem sportovním aktivitám, např. fitness, cyklo, běh. Je Celý popis
Doba dodání:3-9 pracovních dnů
Kód zboží:SL 10190_l_darkred

Vyberte barvu

Vyberte velikost

Cena: 832 Kč

Popis produktu Brubeck pánské tričko bez rukávů Athletic

Bezešvé funkční tričko Brubeck bez rukávů je vhodné ke všem sportovním aktivitám, např. fitness, cyklo, běh. Je vyrobené kombinací velmi elastický vláken polyamid a polyester s různými strukturami tkanin, umístěných podle oblastí pocení. Vnitřní vrstva úpletu odvádí vlhkost pryč a vnější vrstva působí jako tepelná izolace. Tričko udržuje optimální teplotu za každého počasí, je bakteriostatické (minimalizuje tvorbu zápachu) a zaručuje maximální svobodu pohybu při náročných sportovních aktivitách. Díky schopnosti ideálně se přízbusobit tělu, odvodu vlhkosti a skvělým izolačním vlastnostem je zárukou skutečného komfortu.

Určení Pánské
Barva Tmavě červená
Velikost S-XXL
Materiál 62% polyamid, 38% polyester
Hmotnost 152 g/m2
Zobrazit tabulku velikostí Brubeck

O značce Brubeck

 

brubeck logo 2Brubeck patří již delší dobu k největším evropským výrobcům bezešvého termoprádla. Výrobky Brubecku můžete potkat po celém světě ve všem klimatických pásech.

Důvodem je, že i navenek obyčejnému polyamidu nebo polyesteru umí v Brubecku dodat speciálním zpracováním skvělé termoregulační vlastnosti.

Více informací si můžete přečíst na stránce Vše o Brubecku.

 

  • logo brubeck
  • viking pr
  • logo 4fun
  • logo comodo

Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies.