Brubeck pánské tričko bez rukávů Comfort Cotton
SL00068-black-back
SL00068-Black

Brubeck pánské tričko bez rukávů Comfort Cotton

SL00068A, 55% bavlna, 45% polyamid
Pánské tričko bez rukávů BRUBECK COMFORT COTTON je určeno pro každodenní použití. Tričko Brubeck je vyrobeno z Celý popis
Doba dodání:3-9 pracovních dnů
Kód zboží:sl00068a_l_black

Vyberte barvu

Vyberte velikost

Cena: 410 Kč

Popis produktu Brubeck pánské tričko bez rukávů Comfort Cotton

Pánské tričko bez rukávů BRUBECK COMFORT COTTON je určeno pro každodenní použití. Tričko Brubeck je vyrobeno z dvouvrtsvého úpletu. Vnitřní vrstva je složena z jemných mikrovláken, které zajišťují účinný odvod vlhkosti. Vnější vrstva je z bavlny té nejvyšší kvality, která je extrémně tenká a zároveň příjemná na dotek. Pro výrobky z kolekce Comfort cotton byla vytvořená nová příze BRUBECK AIR JET, její kvalita zajišťuje konstantní rozměry oděvu a vysokou životnost i přes mnohaleté použití a opakované praní. Vylepšený anatomický střih v kombinaci s kvalitní přízí Brubeck, zaručuje dokonalý pocit pohodlí a tričko bez rukávů se přizpůsobí tělu. Tričko rychle vysychá a nevyžaduje žehlení.

55% bavlna, 45% polyamid

O značce Brubeck

 

brubeck logo 2Brubeck patří již delší dobu k největším evropským výrobcům bezešvého termoprádla. Výrobky Brubecku můžete potkat po celém světě ve všem klimatických pásech.

Důvodem je, že i navenek obyčejnému polyamidu nebo polyesteru umí v Brubecku dodat speciálním zpracováním skvělé termoregulační vlastnosti.

Více informací si můžete přečíst na stránce Vše o Brubecku.

 

  • logo brubeck
  • viking pr
  • logo 4fun
  • logo comodo

Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies.