Aktuální katalog

Viking je předním výrobcem outdoorového oblečení a vybavení už od roku 1996. Zaměřuje se na softshellové oblečení, termoprádlo, rukavice a teleskopické hůlky. Filozofií firmy je vyrábět kvalitní výrobky, které vás neopustí jak při vašich horských túrách, tak ani při večerních procházkách městem.

Funkčnost, kvalita a moderní design jsou hlavními přednostmi, na kterých si firma zakládájí. Zájem o novinky a neúnavné úsilí vyrábět nové kvalitní výrobky staví Viking do pozice předního evropského výrobce outdorového vybavení.

Výběr kvalitních světových materiálů při výrobě je pro Viking prvořadý. Používá jak membrány WINDSTOPPER®, WIND-LOCKER®, tak i světově uznávané termoizolační materiály PRIMALOFT®, OUTLAST®, THINSULATE®.

Nemalou výhodou Vikingu je silný a lety sehraný team mladých lidí, které outdoor baví. To je vidět na každém výrobku, který Viking opustí a směřuje k vám. Na graficích, vývojářích i na skladnících je vidět, že práce ve Vikingu pro ně není jen každodenní pracovní činností, ale životním stylem.

Sportovní oblecení do hor1 k2

Podpora

Viking  se podílel a stále podílí na úspěších Adama Małysze, Justyny Kowalczyk a dalších vrcholových sportovců. Viking podporuje horolezecké expedice, triatlonisty, atlety a lyžaře, aby získal co nejvíce informací o výrobcích z nejrůznějších sportovních odvětví.

Právě sportovci předávají Vikingu zajímavé a velmi cenné zkušenosti s testovanými výrobky, na které Viking okamžitě reaguje a může tak efektivně vyvíjet nové materiály nejen pro závodníky, ale i pro vás.

Adam Malysz1 Justyna Kowalczyk1

 

  • logo brubeck
  • logo 4fun
  • logo comodo

Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies.